Pagrindinis Utenos statybos inžinierių klubo tikslas - švietėjiškas darbas. Per daugiau nei devyniolika veiklos metų  esame suorganizavę apie 100 seminarų. Juose savo srities profesionalai skaito pranešimus klubo nariams aktualiomis temomis - apie statybos inovacijas ir jų pritaikymą praktikoje, technologijų bei statybinių medžiagų naujoves,  padeda įgyti daugiau žinių, nepasiklysti įstatymų labirintuose ir konsultuoja visais klubo nariams iškilusiais klausimais.

 

Po seminarų paprastai vyksta aptarimai, kuriuose pranešimus išklausę dalyviai svarsto ir diskutuoja, kaip savo darbo vietose pritaikyti sėkmingas inovacijas, populiarėjančias technologijas, panaudoti tobulesnes statybines medžiagas. 

 

Mūsų klubas neapsiriboja susitikimais gimtojoje šalyje, keliaujame į parodas-seminarus tiek Lietuvos Respublikoje, tiek užsienyje, nes norime įgyti kuo didesnės, kokybiškesnės ir praktiškai labiau panaudojamos patirties. Manome, jog kelionės svetur leidžia pastebėti alternatyvius sprendimus, kuriuos, dirbdami kritiškai į inovacijas reaguojančioje Lietuvos rinkoje, kartais pamirštame.